Warsztaty „Wytnij numer” – zaproszenie

FabLab Wisła Czarne i Stowarzyszenie wspierające działalność Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem organizuje warsztaty pt. „Wytnij numer”. Warsztaty o tematyce technologicznej dotyczyć będą podstaw projektowania i obsługi frezarki numerycznej CNC. Przez 4 godziny, osoby które zgłoszą swój udział w tych warsztatach będą mogły nauczyć się takich rzeczy jak:
Jak zaprojektować prosty rysunek wektorowy?
Jak przygotować zaprojektowany plik dla frezarki CNC?
Jak bezpiecznie obsługiwać frezarkę CNC?

Uczestnicy warsztatów, będą mogli sami zaprojektować, a później wyciąć numer swojego domu, w przeróżnej formie. Warsztaty odbywać się będą w dwa wieczory:
Wtorek, 27 września, godz. 17.00 – 19.00
Czwartek, 29 września, godz. 17.00 – 19.00

Warsztaty kierowane są do osób, które ukończyły 16 lat. Osoby młodsze mogą brać udział w warsztatach wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Aby wziąć udział w warsztatach, konieczne jest zgłoszenie się poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się TUTAJ
Warsztaty odbywać się będą w pracowni FabLab, działającej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem. Kierowane są do wszystkich mieszkańców Wisły, jak również do turystów. Warsztaty są finansowane z projektu „Działaj lokalnie”. Zapraszamy do udziału.

Adres:
SP2 Wisła Czarne
Pracownia FabLab
ul. Biała Wisełka 6
Wisła 43-460

FB: facebook.com/fablabwisla

warsztaty_wytnij_numer